תתכוננו להתאהב ב'פארק הלב'


משהו חדש נולד! המהפכה הירוקה בנהריה מתממשת. ביום חמישי הקרוב, ה-8.6, יפתח רשמית 'פארק הלב'- ריאה ירוקה הנפרסת על פני 61 דונם, הכוללת מתקני משחק, מתחם מגרשי ספורט, מתחם נינג'ה, גינת כלבים, מתחמי ישיבה ופנאי ועוד. מוזמנים להגיע וליהנות באירוע הפתיחה בו יתקיים גם פסטיבל 'מותגי על' עם כוכבי הילדים- 'סמי הכבאי', 'יחידת החילוץ', 'מטוסי על' ו'סוניק'

לאחר כשנה וחצי של עבודות אינטנסיביות, הושלם השלב הראשון במהפכה הירוקה בנהריה!

חלק מרכזי בחזון הסביבתי של העיר. 'פארק הלב'- מתחם בילוי ופנאי ענק לכל המשפחה, המשתרע על שטח של 61 דונמים, ייחנך ביום חמישי הקרוב ה-8.6 בשעה 17:00.

הפארק ממוקם סמוך לכביש 4, ליד שכונות רסקו וטרומפלדור וכולל מגוון רחב של מתחמים: מתחם ספורט הכולל שני מגרשי כדורעף חופים, שולחנות 'טייק בול' וטניס שולחן, שלושה מגרשי 'סטריט בול' (כדורסל), מתחם נינג'ה מתקדם, קיר טיפוס לילדים, מתחם מתקני עץ לילדים הכולל מגלשות ונדנדות, מתחמי ישיבה הפזורים לאורך הפארק, גינת כלבים רחבת היקף, עשרות דונמים של מדשאות, אלפי עצים ופרחים שניטעו, שבילי אופניים, שבילי הליכה ועוד.

במשך עשרות שנים היה המתחם עליו הוקם הפארק שטח נטוש עם קוצים וצמחיית בר, שהיה לא נגיש והיווה מטרד לתושבים המתגוררים בסמוך.

ההחלטה לשלבו במהפכה הירוקה, במסגרתה יושלמו בקרוב גם הקמתם של שני פארקים נוספים, הופכת אותו למתחם הבילוי הפתוח הגדול ביותר בעיר. בבניית הפארק,

שנבנה בשיתוף משרד הבינוי והשיכון, הושקעו משאבים רבים בפיתוח סביבתי הכולל תאורה מותאמת לפעילות גם בשעות הערב ומערכת השקיה ובקרה מתקדמות.

בשטח הפארק ניטעו מאות רבות של עצים מסוגים שונים לצד שיחים ופרחים צבעוניים, מרבדי דשא לבילוי משפחתי ובמרכזו של הפארק יוכלו הבאים ליהנות מגבעת 'מופסה' ממנה נשקף הפארק לצפון ולדרום וקרויה על שמה של הדמות מסרט הילדים המוכר "מלך האריות".

אירוע הפתיחה יתקיים כאמור ביום חמישי ה-8.6 החל מהשעה 17:00.

על הבמה במתחם המרכזי יופיעו מותגי העל בהפקה הרשמית הראשונה בארץ- 'סמי הכבאי', 'יחידת החילוץ',  'מטוסי על' ו'סוניק'. ביום הפתיחה, יוכלו ליהנות המבקרים במקום ממתחמי הספורט, המשחק והישיבה, פעילות מגוונת לילדים ולכל המשפחה, הפעלות המתנ"ס הנוסע, דמויות שטח ועוד מגוון הפתעות! הכניסה לאירוע חופשית.

אירועי פתיחת פארק הלב נהריה