תוכנית שבי”ל (שבים לעבודה) נפתחה בנהריה


תוכנית שבי”ל (שבים לעבודה) כחלק מתוכנית “תעסוקה לרווחה” שמוביל ארגון ‘בעצמי’ יחד עם משרד העבודה הרווחה, המחלקה לשירותים חברתיים בעיריית נהריה, מרכז צעירים נהריה ובשותפות עם הקרן המשפחתית על שם תד אריסון.

התוכנית, מיועדת לכלל האוכלוסייה: ליחידים בגילאי (67 -27 ), הורים לילדים מגילאי 22 ומעלה, אנשים אשר פוטרו מעבודתם /הוצאו לחל”ת, אנשים שעובדים 50% משרה ורוצים לשפר את שכרם ועצמאיים ובעלי עסקים שזקוקים לייעוץ עסקי בהקמה או ליווי של העסק.

במסגרת הפרויקט, המשתתפים בתוכנית מקבלים כלים שיעזרו להם לקדם את הכיוון התעסוקתי/העסקי המתאים עבורם. התכנית מהווה פריצת דרך בהתמודדות עם סוגיות תעסוקה, מסייעת למשתתפים עם קושי תעסוקתי ומותאמת לאנשים השואפים לשינוי ושילוב מחדש בשוק העבודה.

בתוכנית ניתנים מספר מענים: ליווי תעסוקתי עד 12 מפגשים, ליווי עסקי עם יועץ עסקי מוסמך עד 12 מפגשים, מגוון סדנאות מקצועיות: כתיבת קורות חיים, הכנה לראיון, הכנה למרכזי הערכה, הכשרות וקורסים מקצועיים יחד עם השמה לעבודה בסיום ועוד.

המשתתפים בתכנית מקבלים ליווי אישי, מקצועי ותהליכי על ידי שי היט, מנהל התוכנית בעיר וצוות מנחים ויועצים מקצועיים והכל ללא עלות.

‘בעצמי’ הנו ארגון חברתי, הפועל לצמצום העוני והפערים החברתיים בישראל, על ידי קידום בתעסוקה של אוכלוסיות מודרות ומעוטות-הזדמנויות, ומעניק את שירותיו וליווי המקצועי שלו לכל מחפשי העבודה באשר הם.
ניתן לקבל פרטים נוספים ולהצטרף לתוכנית באמצעות פנייה למנהל התוכנית באמצעות דוא”ל shai.hit@be-atzmi.org.il או לפנות למרכז צעירים נהריה.