פרסומת

דלג לתוכן העמוד

לשכת ראש העיר

חיו דליה
מנהלת לשכת ראש העירייה
מתן לוי
עוזר ראש העיר
טל אלמוג
עוזר ראש העיר
חיו דליה
מנהלת לשכת ראש העירייה
סבן שושי
מזכירה לשכת ראש העיר
קרן כהן
לשכת ראש העיר
קרן אטיאס
יועצת ראש העיר ויועצת לקידום מעמד האישה

מועצת העיר

אורן סודאי
חבר מועצה
מחר חדש
יצחק פרץ
חבר מועצה
נהריה אחת
בוריס שטארקר
חבר מועצה
נהריה ביתנו
לילך חיים -אידלברג
חברת מועצה
דרך חדשה
רונן מרלי
ראש העירייה וחבר מועצה
דרך חדשה
אייל וייזר
חבר מועצה
דרך חדשה
ענת לורנץ
חברת מועצה
דרך חדשה
אור כהן
חבר מועצה
דרך חדשה
מקס אפריאט
חבר מועצה
דרך חדשה
דמיטרי אפשטיין
סגן רה”ע ומ”מ
נהריה ביתנו
קלאודיה מרקוב
חברת מועצה
נהריה ביתנו
אורנה שטרקמן
חברת מועצמה
דרך חדשה
שרית נס פררו
חברת מועצה
דרך חדשה
זכריה חי
חבר מועצה
נהריה אחת
עופר אלקיים
חבר מועצה
אור
לירז איתמר
חברת מועצה
מחר חדש
חיים רואש
חבר מועצה
ש”ס

חברה כלכלית

מזכירות החברה הכלכלית
מזכירות החברה הכלכלית

אגף משאבי אנוש

תמי רבן
מנהלת אגף משאבי אנוש
מירי מוסקוביץ
רכזת משאבי אנוש וסייעות גנ"י

מרכז צעירים

שני חזן
פיתוח קריירה
עומרי חי
חיילים משוחררים
דנה וינשטיין
מנהלת מרכז
אביבית בוזנח
השכלה גבוהה
אופיר בר
מעורבות חברתית

מחלקה לתכנון עיר

איריס שי
אחראית ספר נכסי העירייה
לוי רוני
מנהל מחלקת בניין עיר
איריס שי
מנהלת הועדה המקומית
בן חמו יפה
אחראית מכרזים
הגר אקשטיין
מזכירת מהנדס העיר
גולדבאום נורית
מזכירת מנהל המחלקה
חסון ריקי
מזכירת מחלקת בניין עיר
שולה צ'רבינקה
מזכירת מחלקת פיקוח על הבנייה
בחנוב בוריס
מפקח בניה
מוטי נדלר
בודק תוכניות בנייה
חן הרוש
בודקת תוכניות בנייה ומידענית
שיחברחר רביטל
בודקת היתרים
טלי רחמיאן
בודקת תוכניות
דימה מלכין
מפקח בנייה
שני כהן
מפקחת בנייה
חיים רפאלי
מפקח בנייה
נילי חן הוברמן
מפקחת בנייה
מאור תורג'מן
מנהל פרויקטים עירוני
גלינה פרידמן
בודקת תוכנית בנייה ומידענית
אור פיליפ
בודקת היתרים
שיר לוי
בודקת היתרים
מאיר בן גיגי
בודק היתרים

שירותים חברתיים (רווחה)

עירית לזרוף
מנהלת מחלקת שירותים חברתיים (רווחה)
אירנה שליפר
מנהלת מרכז משלים למשפחות
רינה עמרם
מזכירות מחלקת שירותים חברתיים (רווחה)
אפרים גאולה
מזכירה מחלקת שירותים חברתיים (רווחה)

חינוך

אילן וקנין
ראש מינהל חינוך וקהילה
סילבי גמליאל
מזכירת מנהל החינוך
ענת בן משה
סגנית מנהל אגף החינוך ואח' גני ילדים
אתי צוברי
מזכירת מח' גני ילדים
עדי מורג
מנהלת מחלקה לילדים ונוער בסיכון
אירנה שליפר
מנהלת מרכז משלים למשפחות
זהר לי
מנהלת המרכז לגיל הרך
דיאנה שוורצר
מנהלת יחידת קב"סים
ליטל ברוור
מנהלת התוכנית הלאומית 360
אביב זמיר
מנהלת יחידת הנוער והמרכזים הקהילתיים
נחום רותי
עוזרת מנהל אגף החינוך

לשכת מנכ"ל

עו"ד אלחיאני דודו
מנכ"ל העירייה
טובלי טלאור
מנהלת תיאום ובקרה וממונה על תלונות הציבור
פישר שי לי
מזכירת לשכת מנכ"ל

פיקוח ורישוי עסקים

אמיר בן שושן
פיקוח ורישוי עסקים
גוהרי לאה
פקידת דוחות חנייה
מירי ממסטלוב
פקידה פיקוח עירוני
מרלי רוזי
אחראית רישוי עסקים

גזברות

מיכה זנו
גזבר העירייה
גרונפלד דקלה
מזכירת גזבר
חן אביטבול
מנהלת חשבונות ראשית

גביית מים וארנונה

טלפון חינמי לבירורים של צרכני מים
מענה טלפוני חינמי בנושאי צריכת מים
מילגם מחלקת גביה
שירותי גביה עיריית נהריה
איגור קנין
מנהל הכנסות העירייה
גלית רוזן
רכזת פניות מחלקת גביה
לוי חגית
מנהלת מדור מחלקת מים
בן סעדון-רוטמן צביה
סגנית מנהלת מחלקה

שכר

גוזמן לייב רונית
מנהלת מחלקת שכר

ממונה חופש המידע

אילוז דודו
דוד אילוז – עוזר מ"מ סגן ראש העיר, ממונה על חוק חופש המידע ומרכז ישיבות המועצה

דוברות

חגי עינב
דובר העירייה

מחלקת קליטת עולים חדשים

אפשטיין דמיטרי
סגן ומ"מ ראש העיר
אנה גאווי
מנהלת מחלקת קליטה
וייסמן ג'ניה
מזכירת מ"מ וסגן ראש העיר

מנהל תפעול

רינה דורה
מזכירות אגף תפעול
כהן יעקב
ראש מנהל תפעול

רכש ולוגיסטיקה

אבנר אדרי
קניין ראשי

יועץ משפטי

דדו שרית
מזכירת היועץ המשפטי
עו"ד ארבל אורן
יועץ משפטי

פניות הציבור

בן שמואל יפה
מנהלת מחלקת פניות הציבור

תובעת עירונית ואחראית ביטוחים

עו"ד מיטל רץ רויטקוף
תובעת עירונית ואחראית ביטוחים

אגף שפ"ע

רותי נווה
מזכירת אגף שפ"ע
משה בן שושן
ראש מנהל שפ"ע

אינטרנט

חדש אופיר
מנהל אתר אינטרנט

מחשוב

איתמר שגיא
מנהל מחשוב

ספורט

משה שיטרית
מנהל מחלקת ספורט

תרבות הדיור

יפה איזנקוט
מנהלת סניף האגודה לתרבות הדיור

תכנון ובניה

יפה בן חמו
אחראית מכרזים

הנדסה

רחמיאן טלי
בודקת תוכניות
שיחברחר רביטל
בודקת היתרים
הרוש חן
בודקת היתרים
גולדבאום נורית
מזכירת מנהל המחלקה
הגר אקשטיין
מזכירת מהנדס העיר
בחנוב בוריס
מפקח בניה
בן חמו יפה
אחראית מכרזים
חסון ריקי
מזכירת מחלקת בניין עיר
אינג' פארס דאהר
מהנדס העיר והועדה המקומית
שימונוביץ זוריק
מנהל מחלקת פיקוח על הבניה
אינג' פארס דהר
מהנדס העיר

מים וביוב

תמיר אסטרחן
סגן מהנדס העיר מנהל מח' תשתיות מים וביוב

מחלקת פיקוח בניין

מלכין דימה
מפקח בניה
רפאלי חיים
מפקח בניה
גוברמן חן נילי
מפקח בניה
צ'רבינקה שולה
מזכירה מחלקת פיקוח על הבנייה

מתנדבים

דוברצקי יוכי
רכזת מתנדבים

ביטחון

אביבה משה
מזכירת קב"ט מוסדות חינוך
רונית לוק
מזכירות ביטחון - מדור מוס"ח
מאיר פורת
קב"ט מוסדות חינוך
קובי כהן
קב"ט עירייה
מרלי יצחק
מחלקת הביטחון

תרבות

מחלקת תרבות
מחלקת תרבות

מבקרת העירייה

קרן דרכמן אבירם
מבקרת העירייה

מחלקת חשמל

משה בנישתי
מנהל מחלקת חשמל

דובר העירייה

וטרינר עירוני

ד"ר אייל אמיתי
וטרינר רשותי

לשכה

תקשורת

פרץ מאיר
אחראי תקשורת

תרבות תורנית

נורית צרפתי
תרבות תורנית